Přidat do olíbených
290 

Živé jemné perlení, jednotná vůně broskví, velmi originální suchý styl. Dynamika a plné tělo.

Přidat do olíbených
181 

Suché bílé víno se svou výraznou, průzračnou vůní a živou kyselinkou.

Přidat do olíbených
162 

Jemný Riesling z údolí Mosely s příchutí jablečného ovoce.

Přidat do olíbených
167 

Vůně je charakterizována vegetativními vůněmi, plnými síly a výraznosti, s okouzlujícím kořením a úžasně harmonickým celkem. Ideální víno pro každý den, sólo či společně s jídlem.

Přidat do olíbených
157 

Minerální struktura, plné tělo, jemná květinová vůně v kombinaci se silně komplexní koncentrací citrusových a broskvových tónů.

Přidat do olíbených
167 

Díky lehké minerální kyselosti, která tak typicky odráží charakter moselského ryzlinku, vzniká dlouhotrvající chuťový zážitek.

Přidat do olíbených
242 

Křišťálově čisté ovoce, suchý Riesling rýnský s charakteristickou chutí citrusů a bílého ovoce. Dobře vyvážená kyselost se špičkovou mineralitou.

Přidat do olíbených
460 

Sytější slámově žlutá barva se zlatými odlesky a vyšší viskozita. Aroma je intenzivnější a příjemně nazrálé, nabízející tóny zralých meruněk a broskví, které doplňuje podtón čerstvých bylin a minerality. V chuti je víno plnější a harmonické, s nižší kyselinou a najdeme v ní tóny sušených jablek, zralých broskví a nektarinek. Středně dlouhý, minerální závěr.

Přidat do olíbených
363 

Z nejvýše položené vinice Palatinate /355 n.m./. Elegantní ovocnost tak charakteristická pro odrůdu Riesling rýnský. Díky písčitému podloží minerální hloubka. Nádherný aperitiv i dezert.

Přidat do olíbených
363 

Riesling rýnský definován jasnými minerálními strukturami, které mu poskytlo zvětralé písčité podloží hory. Těží z ochrany lesa a perfektní expozice jih / jihovýchod. Nejvýše položené vinice Palatinate regionu s nadmořskou výškou více než 355 metrů, což je eponymem suchého Rieslingu rýnského, který dokonale vyvažuje svou kyselost jemnou ovocnou sladkostí. Jemná špičková záležitost. Vinná kolekce Victorie [...]

Přidat do olíbených
387 

Osvěžující i slané. Přesvědčuje jemností, elegancí a řadou vůní, prostě jako skutečný Rheingauer! Ovocné aroma broskve, jablka a meruňky jsou neseny svou kyselou strukturou, spárované jemnými minerálními tóny až do finále.

Přidat do olíbených
Není skladem
605 

Víno z vinic "Alte Reben" se stromky vinné révy s velmi hlubokými kořeny souvisejícími s jejich vysokým věkem. Víno proto vykazuje intenzivní ovocné aroma, zralé, aroma a vůně broskve, meruňky a žlutých citrusových plodů.